Savana

Savana je jedním z největších českých poskytovatelů webhostingu, a díky nabízeným službám se řadí mezi českou špičku, velmi oblíbenou mezi mnoha provozovateli webových stránek. Za málo peněz nabízí relativně dost muziky. Podívejme se tedy na to, co u Savany dostanete.

V hostingové službě Savana 100 platíte včetně DPH 30 korun měsíčně, za které dostanete možnost provozovat dvě domény druhého řádu. Pro ty máte v začátku vyhrazen prostor 10 GB, ovšem můžete požádat o odstranění limitu, a poté máte neomezené místo. Musíte ovšem prokázat, že prostor nevyužíváte jako uložiště pro soubory nesouvisející s webem. Příjemným potěšením je, že zaparkovat si můžete neomezený počet domén druhého řádu, i neomezený počet subdomén.

K dispozici máte, jak je u hostingů obvyklé, také emailové služby s poměrně obsáhlými uživatelskými možnostmi. Kromě toho je zde v administraci také FTP klient a možnost spravovat databázi přímo přes web. Pokud jde o databázi, tak máte na výběr mezi MySQL 5 a MySQL 5 – InnoDB.

O svá data nahraná na hostingovém serveru se rozhodně bát nemusíte. Jsou automaticky zálohována na speciální diskové pole. Vy sami se sice k záloze nedostanete, ale v případě poruchy serveru máte jistotu, že budou data nahrána zpět. Zálohuje se celý web, databáze, i vaše emaily.

K havárii by ale nemělo teoreticky vůbec dojít. Servery jsou totiž umístěny v nejmodernějším datacentru, kde je trvalý zdroj energie i pro případ výpadku proudu.

Savana ale nabízí také širokou škálu dalších doplňkových služeb. Můžete si nechat vytvořit zálohu na DVD a nechat si ho zaslat na svou adresu. V případě ztráty dat si můžete zálohu nechat nahrát administrátorem. Pokud si něčím ohledně webu nejste jistí, můžete pro jeho úpravu využít i služeb programátora. A v případě, že chcete mít SSL certifikát, Savana vám za poplatek vystaví CSR.

Cena
25 Kč/měs
Poměr cena/výkon
Prostor na disku neomezeně
Přenesených dat neomezeně
PHP memory limit 256 MB
Max. velikost databáze 1 GB
Max. velikost schránky 100 MB
CRON ano
Technická podpora
Nadstandardní funkce
Počet samostatných webů 1
Počet aliasů 0
Počet MySQL databází neomezeně
Počet email. schránek neomezeně
Zkušební doba 30 dní

Oblíbené

okolo 25 Kč/měs,-
okolo 76 Kč/měs,-
  • Cachované stránky
  • Managed služby
  • Cena
okolo 49 Kč/měs,-
okolo 25 Kč/měs,-
okolo 39 Kč/měs,-

TOPlist
TOPlist