eBola

Pokud sháníte kvalitní multihosting pro několik domén naráz za jednu cenu, jednou z nejlepších možností v rámci ČR je poskytovatel eBola, který nabízí přesně to, co potřebujete, a to v několika různých variantách.

V nejzákladnější variantě Basic za 39 korun měsíčně dostanete 10 GB prostoru a možnost hostovat až pět domén. Program Advanced za 99 korun vám dává možnost hostovat 15 domén na 30 GB prostoru. Varianta Premium vám za 199 korun měsíčně nabídne neskutečných 50 GB prostoru pro 30 domén, a ve stejně drahé variantě Business máte počet domén a prostoru volitelný.

Na své si s hostingem eBola přijdou začátečníci i profesionálové. Nabízí totiž řadu možností. Vítaným prvkem je možnost instalovat jedním kliknutím oblíbené systémy WordPress, Joomla, Drupal, Prestashop a další. Systém je za pár vteřin nahraný a můžete se pustit do práce s webem. Potěší také automatické zálohování, navíc si můžete zálohy spravovat sami. A velmi příjemnou vlastností je grafické zobrazení návštěvnosti.

Pokročilejší uživatelné ocení možnost přepnout používanou verzi PHP, které vám eBola nabízí od verze 5.2 do nejnovější verze 5.6. Skvělou možností je také nahrávání souborů přes FTP ve formátu ZIP, kdy nahrajete jediný soubor, a jeho obsah pak pouze rozbalíte.

Technické řešení celého hostingu je na vynikající úrovni. Servery jsou místěny v datacentru s rychlostí připojení 330 Gbs, a navíc kapacita serverů a připojení mnohonásobně převyšuje reálnou potřebu – i při nejvyšší zátěži bývá vytíženo jen kolem 20% kapacity. Navíc má eBola špičkové značkové servery Supermicro, se kterými jsou skvělé dlouholeté zkušenosti.

Hostingové služby poskytuje eBola.cz od roku 2007, historie celé firmy se ale začala psát už v roce 1999. V tomto období se firma věnovala především správě serverů.

Cena
39 Kč/měs
Poměr cena/výkon
Prostor na disku 10 GB
Přenesených dat neomezeně
PHP memory limit 128 MB
Max. velikost databáze 50 MB
Max. velikost schránky 100 MB
CRON ano
Technická podpora
Nadstandardní funkce
Počet samostatných webů 5
Počet aliasů 0
Počet MySQL databází 20
Počet email. schránek neomezeně
Zkušební doba 14 dní

Oblíbené

okolo 25 Kč/měs,-
okolo 76 Kč/měs,-
  • Cachované stránky
  • Managed služby
  • Cena
okolo 49 Kč/měs,-
okolo 25 Kč/měs,-
okolo 39 Kč/měs,-

TOPlist
TOPlist