Best hosting

Český hosting, nyní známý jako Best-hosting.cz, je jedním z nejlepších poskytovatelů neomezeného hostingu na našem trhu. Za velmi příznivý měsíční poplatek totiž dostanete velmi kvalitní služby a velmi vysokou spolehlivost.

Nabízí dvě varianty neomezeného hostingu, a to Bez limitu, a Bez Limitu Pro. V obou případech máte k dispozici neomezený webový prostor pro jednu doménu, včetně možnosti zaregistrování zahraničních domén. Samozřejmostí je také neomezený traffic, a velmi příjemně potěší také přítomnost rychlé instalace oblíbených redakčních systémů. Pouhým jedním kliknutím tak na svůj web nahrajete například velmi populární WordPress.

Vaše data není potřeba zálohovat manuálně, jsou totiž zálohována automaticky, a to každý den. V případě služby Bez limitu Pro máte obnovení ze zálohy zdarma, u základní varianty se platí za obnovení poplatek. Data hosting uchovává ve vlastním datacentru umístěném v Hradci Králové. Navíc, v případě kdy dojde k výpadku služby zaviněnému poskytovatelem, dostanete u varianty Pro jeden měsíc služeb zdarma. Garantována je dostupnost 99,9%.

Podobné služby dostanete také, co se týče emailů a databází. Pro email máte vyhrazeno 1, respektive 5 GB prostoru, neomezený počet schránek podporujících POP3 a IMAP4, neomezený traffic, a opět je zde denní záloha na 30 dnů zpětně.

Z databází máte u základního balíčku nárok na 5 databází typu MySQL 5.1, u verze Pro máte 10 databází, plus deset dalších typu MySQL Percona 5.6. I databáze se každý den zálohují, a v případě že dojde k nějakému problému, máte u verze Pro obnovení ze zálohy zcela zdarma.

Všechny servery společnosti Best-hosting.cz jsou umístěny v páteřní síti ČR, a proto je jejich dostupnost i odezva skutečně blesková. Všechny jmenované služby dostanete v základní verzi Bez limitu za pouhých 19 korun měsíčně, i s doménou vás to pak vyjde na 427 korun za rok.

Cena
59 Kč/měs
Poměr cena/výkon
Prostor na disku neomezeně
Přenesených dat neomezeně
PHP memory limit 512 MB
Max. velikost databáze 100 MB
Max. velikost schránky 5 GB
CRON ano
Technická podpora
Nadstandardní funkce
Počet samostatných webů 1
Počet aliasů 0
Počet MySQL databází 20
Počet email. schránek neomezeně
Zkušební doba 30 dní

Oblíbené

okolo 25 Kč/měs,-
okolo 76 Kč/měs,-
  • Cachované stránky
  • Managed služby
  • Cena
okolo 49 Kč/měs,-
okolo 25 Kč/měs,-
okolo 39 Kč/měs,-

TOPlist
TOPlist